OBOZY MŁODZIEŻOWE 2018

 

Obozy młodzieżowe 2018

 

Obozy młodzieżowe 2018 “Zaroślak” dla młodzieży w różnym wieku prowadzone są razem z koloniami. Jest to rozległy teren rekreacyjny z basenem kąpielowym, altankami, drewnianymi urządzeniami do zabaw i boiskiem do piłki nożnej. Okrąglak kryty gontem pełni rolę świetlicy. Ponadto mamy zagrody z końmi, kucykami, owcami, kozami i królikami.

obozy młodzieżowe Zaroślak

Spotkania z Indianami, Wikingami czy różnego rodzaje warsztaty tematyczne to obowiązkowe atrakcje bez których nie byłoby obozy dla dzieci i młodzieży. Rozległy teren na którym znajdują się obozy młodzieżowe 2018 pozwala na organizowanie różnego rodzaju gier terenowych jak LARP-y czy RPG. Większość imprez z ostatnich lat obejrzeć można na filmach w zakładce“GALERIA FILMÓW”
LARP-y są chyba najbardziej oczekiwaną atrakcją. LARP-y w Zaroślaku osadzane są w świecie fantazji i rozgrywane są według opracowanego przez opiekunów scenariusza. Znając wcześniej temat inscenizacji stali uczestnicy “Zaroślaka” przywożą ze sobą odpowiednie stroje a dla nowicjuszy opiekunowie znajdą coś odpowiedniego.
Rodzinna atmosfera, obcowanie z przyrodą oraz bardzo bogaty program kolonii sprawiają, że chce się tutaj wracać każdego roku, a byli uczestnicy obozów przyjeżdżają po latach jako praktykanci, a później opiekunowie.

 

Obozy młodzieżowe 2018 Zaroślak

 

Obozy młodzieżowe 2018 w Brzozowych Błotach to miejsce wypoczynku pośród lasów i łąk z dala od cywilizacji (bez telewizji i komputerów).Bory Tucholskie są idealnym miejscem na kolonie z racji wysokich walorów środowiskowych i czystego powietrza.
W “Zaroślaku” w 2018 roku będzie więcej koni na których można uczyć się jazdy konnej pod nadzorem opiekuna zajmującego się końmi. Są to półgodzinne lekcje dla chętnych a dla czujących się pewnie w siodle godzinna przejażdżka po okolicznych bezdrożach – również pod nadzorem opiekuna.
Obozy młodzieżowe nie spełniłyby oczekiwań młodzieży gdyby nie spali w namiotach. W każdym dziesięcioosobowym wojskowym namiocie zakwaterowanych jest sześcioro-siedmioro obozowiczów wraz z wykwalifikowanym opiekunem, zwanym wujkiem bądź ciocią.

Obozy młodzieżowe Zaroślak to również miejsce integracji dzieci sprawnych i mniej sprawnych(np. z częściowym porażeniem kończyn, znerwicowanych, alergicznych, astmatycznych czy z porażeniem mózgowym).

obozy młodzieżowe pod namiotami

“Szanowni Rodzice!
Myślicie, że to szalone lata ’90? Ogniska, gitary, wspólne śpiewanie nieśmiertelnych piosenek i noszenie wianków na łonie natury przeminęło wraz z końcówką poprzedniego wieku? Nic bardziej mylnego! Może czasy uległy zmianie lecz klimat naszego jedynego w swym rodzaju obozu pozostał do dziś! Pielęgnujemy i przekazujemy młodemu pokoleniu wartości, w których sami zostaliśmy wychowani.” Wpis Cioci Oluty na facebookowej stronie Zaroślaka 

obozy młodzieżowe 2018

Obozy młodzieżowe 2018 będą co najmniej równie atrakcyjne jak dotychczasowe obozy młodzieżowe. ZAPRASZAMY!!!